BEZPŁATNA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI | WYPRZEDAŻ LETNIA | DOSTAWA W 3 - 5 DNI

Mantis 8 vs. Mantis 10: Jaka jest różnica?

Kaabo Mantis 8 vs Mantis 10. Różnica polega nie tylko na rozmiarach opon, ale także na innych specyfikacjach.

Więc pierwsza różnica jest dość oczywiste. ten Kaabo Mantis 8 używa 8-calowych opon w porównaniu do Kaabo Mantis 10 który wykorzystuje 10-calowe opony. Oba te rozmiary opon mają w niektórych przypadkach zarówno zalety, jak i wady. Mniejsze opony przyspieszają nieco szybciej i są trochę lepsze w szybkim skręcaniu w lewo lub w prawo. Opony 8-calowe są bardziej odpowiednie do użytku w mieście z ładnymi drogami.
Większe 10-calowe opony mają nieco większą prędkość końcową i są mniej wyboiste, dzięki czemu są wygodniejsze w każdym terenie. Opony 10-calowe mogą mieć szerokość 2,5 lub 3 cali. Większe opony sprawiają, że hulajnoga elektryczna jest nieco wyższa.

Połączenia secodruga różnica może się nieco różnić ze względu na wiele różnych komponentów dostępnych w Mantis 8, Ale Mantis 10 zwykle zawiera nieco mocniejsze komponenty, ponieważ jest przeznaczony do jazdy w każdym terenie, w tym do wycieczek długodystansowych i szaleństwa w terenie. W związku z tym Mantis 10 zwykle ma mocniejsze silniki, akumulator o większej pojemności i lepszą przepustnicę MiniMotors w porównaniu do Mantis 8.

Mantis 8 jest wyposażony w lewy i prawy migacz. Ta funkcja sama w sobie jest dość rewolucyjna w przypadku jazdy w obszarach o większym natężeniu ruchu. Przycisk lewy/prawy jest dostępny lewym kciukiem i natychmiast włącza kierunkowskazy na końcu hulajnogi, dzięki czemu pojazd z tyłu może zobaczyć, że kierowca zmienia kierunek.

Będziemy szczęśliwi, aby usłyszeć swoje myśli

Zostaw odpowiedź

błąd: Zawartość jest chroniona !!
Kaabo Mantis® Sklep internetowy | Mantis 8 | Darmowa dostawa
logo
Porównaj przedmioty
  • Razem (0)
PORÓWNAJ
0
Koszyk