DARMOWA WYSYŁKA DO EUROPY | MAGAZYN EUROPEJSKI | DOSTAWA 3-6 DNI
Kaabo Mantis® Sklep internetowy | Modliszka 8 | Darmowa dostawa

Kaabo Mantis: Najlepszy skuter elektryczny?

Is Kaabo Mantis najlepszy skuter elektryczny na rynku? Odpowiedzią tysięcy użytkowników byłoby proste „Tak”. Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty (komponenty, możliwości, cena) Kaabo Mantis jest obecnie najlepszą hulajnogą elektryczną w swojej kategorii lekkich wyścigowych hulajnóg elektrycznych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się dlaczego.

Części Kaabo Mantis

Kaabo Mantis wykorzystuje wysokiej klasy komponenty i materiały, bez uszczerbku dla jakości. Kupowanie oryginału Kaabo Mantis z kaabomantis.com masz gwarancję oryginalnej baterii LG/Samsung, oryginalnego kontrolera/wyświetlacza MiniMotors oraz innych podzespołów znanych oryginalnych producentów. Oryginalne komponenty Mantis nie są porównywalne z niektórymi tanimi, nieznanymi skuterami elektrycznymi. Kaabo Mantis czuje się solidnie, bezpiecznie i stabilnie podczas jazdy, bez względu na to, czy jest to powolne, czy wyścigowe.

Możliwości Kaabo Mantis

Projektanci Kaabo Mantis wykonał świetną robotę projektując wysokiej klasy zaawansowaną hulajnogę wyścigową, nie zapominając o jej bardzo zaawansowanych możliwościach jazdy. Nie chodzi tylko o złożenie ze sobą jak największych elementów, ponieważ tracisz wtedy zalety jeździeckie i zyskujesz niechcianą wagę. Mantis to jedyny skuter na rynku z takim przyspieszeniem, dużą prędkością, niesamowitym momentem obrotowym i akumulatorem o dużej pojemności, ważący poniżej 30 kilogramów.
Zwinność to prawdziwa zaleta Mantis.
Na rynku są szybsze hulajnogi elektryczne, ale zwykle ważą ponad 45-55 kilogramów, co znacznie spowalnia prędkość podróżną wszędzie, z wyjątkiem długich prostych ulic.
Połączenia Kaabo Mantis to prawdziwa all-in-one elektryczna hulajnoga, która może być używana jako najszybsze urządzenie do rejsów w dużych miastach (Kaabo Mantis 8), a także prawdziwy zwycięzca terenowy (Kaabo Modliszka 10).

Najlepszy skuter elektryczny: cena i bezpłatna wysyłka

Kaabomantis.pl rozumie, że najlepsze skutery elektryczne o doskonałych specyfikacjach to nie wszystko, co ma znaczenie, dlatego z dumą oferuje wyjątkową przystępną cenę z wliczoną bezpłatną wysyłką do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Celem jest zrobienie Kaabo Mantis dostępne dla każdego, kto chce posiadać wyjątkową, wysokowydajną hulajnogę elektryczną.

Będziemy szczęśliwi, aby usłyszeć swoje myśli

Zostaw odpowiedź

Kaabo Mantis® Sklep internetowy | Modliszka 8 | Darmowa dostawa
logo
Porównaj przedmioty
  • Razem (0)
Porównaj
0
Koszyk