BEZPŁATNA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI | WYPRZEDAŻ LETNIA | DOSTAWA W 3 - 5 DNI

Kaabo Mantis: Najlepszy skuter elektryczny?

Is Kaabo Mantis najlepszy skuter elektryczny na rynku? Odpowiedzią tysięcy użytkowników byłoby proste „Tak”. Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty (komponenty, możliwości, cena) Kaabo Mantis jest obecnie najlepszą hulajnogą elektryczną w swojej kategorii lekkich wyścigowych hulajnóg elektrycznych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się dlaczego.

Części Kaabo Mantis

Kaabo Mantis wykorzystuje wysokiej klasy komponenty i materiały, bez uszczerbku dla jakości. Kupowanie oryginału Kaabo Mantis od kaabomantis.com masz gwarancję oryginalnej baterii LG/Samsung, oryginalnego kontrolera/wyświetlacza MiniMotors oraz innych podzespołów znanych, oryginalnych producentów. Oryginalny Mantis komponenty nie są porównywalne z niektórymi tanimi nieznanymi skuterami elektrycznymi. Kaabo Mantis czuje się solidnie, bezpiecznie i stabilnie podczas jazdy, bez względu na to, czy jest to powolne, czy wyścigowe.

Możliwości Kaabo Mantis

Projektanci Kaabo Mantis wykonali świetną robotę, projektując wysokiej klasy zaawansowany skuter wyścigowy, nie zapominając o jego bardzo zaawansowanych możliwościach jezdnych. Nie chodzi tylko o umieszczenie jak największych elementów razem, ponieważ tracisz wtedy zalety jazdy i przybierasz niechcianą wagę. The Mantis to jedyny skuter na rynku z takim przyspieszeniem, dużą prędkością i niesamowitym momentem obrotowym, z akumulatorem o dużej pojemności przy wadze poniżej 30 kilogramów.
Zwinność jest prawdziwą zaletą Mantis.
Na rynku są szybsze hulajnogi elektryczne, ale zwykle ważą ponad 45-55 kilogramów, co znacznie spowalnia prędkość podróżną wszędzie, z wyjątkiem długich prostych ulic.
Połączenia Kaabo Mantis to prawdziwa all-in-one elektryczna hulajnoga, która może być używana jako najszybsze urządzenie do rejsów w dużych miastach (Kaabo Mantis 8), a także prawdziwy zwycięzca terenowy (Kabo Mantis 10).

Najlepszy skuter elektryczny: cena i bezpłatna wysyłka

Kaabomantis.com rozumie, że najlepsze skutery elektryczne o doskonałych specyfikacjach to nie wszystko, co ma znaczenie, dlatego z dumą oferuje wyjątkową przystępną cenę z wliczoną bezpłatną wysyłką do wszystkich krajów Polski. Celem jest zrobienie Kaabo Mantis dostępne dla każdego, kto chce posiadać wyjątkową, wysokowydajną hulajnogę elektryczną.

Będziemy szczęśliwi, aby usłyszeć swoje myśli

Zostaw odpowiedź

błąd: Zawartość jest chroniona !!
Kaabo Mantis® Sklep internetowy | Mantis 8 | Darmowa dostawa
logo
Porównaj przedmioty
  • Razem (0)
PORÓWNAJ
0
Koszyk