BEZPŁATNA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI | WYPRZEDAŻ LETNIA | DOSTAWA W 3 - 5 DNI

Kaabo Mantis Kupuj z bezpłatną wysyłką w UE

Kaabo Mantis Sklep oferuje szybkie i efektywne zakupy dla wszystkich adresów w kontynentalnej części Polski. Pracaking z różnymi międzynarodowymi magazynami i dostawcami wysyłek kaabomantis.com, aby dostarczyć wszystkie zamówienia w ciągu kilku godzinking dni.

Kupując swój Kaabo Mantis czasami może być trudne ze względu na wiele odmian komponentów i specyfikacji, a także różnice w lokalnych cenach i innych warunkach. Kaabomantis.com jest tutaj, aby szybko i skutecznie dostarczyć Twój ideał Kaabo Mantis model na wyciągnięcie ręki w ciągu kilku dni.

Kaabo Mantis Sklep: Fabrycznie ulepszone wersje skuterów

Przede wszystkim większość naszego magazynu jest fabrycznie aktualizowana do najlepszych i najnowszych wersji komponentów z pełnymi dostępnymi aktualizacjami. Kaabo Mantis hulajnogi innych sprzedawców nie będą miały opcji rozruchu z kluczyka, szerszych opon, oryginalnych akumulatorów LG/Samsung o maksymalnej pojemności lub będą naliczać dodatkową opłatę za każdą fabryczną modernizację plus wydłużenie terminu dostawy. Kupując bezpośrednio od Kaabomantis.com masz gwarancję otrzymania najnowszych i najlepszych wersji, a większość aktualizacji jest już wliczona w cenę podstawową.

Lokalny magazyn oznacza szybką dostawę… z wliczoną w cenę bezpłatną wysyłką

Wszystkie najlepiej sprzedające się Kaabo Mantis skutery są dostępne w magazynie i są gotowe do wysyłki zaraz po złożeniu zamówienia. Sklep obecnie oferuje BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ wszystkich zamówień do wszystkich krajów europejskich.

Oznacza to klientów z Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Grecji, Węgier, Irlandii, Włoch, Łotwy, Litwy, Luksemburga, Holandii, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenia, Hiszpania i Szwecja otrzymają swoje zamówienia tylko kilka godzinking dni po zrealizowaniu zamówienia w dniu kaabomantis.com

Pięciogwiazdkowa obsługa klienta

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przedsprzedaży lub problemów posprzedażowych, nie martw się, zespół ds kaabomantis.com zawsze Cię wspiera.
Dodatkowo zespół przygotował kilka artykułów, takich jak Kaabo 8 vs Kaabo 10, aby podjąć decyzję o wyborze ideału Mantis dla Ciebie łatwiej i szybciej.

Komentarze 2
 1. Cześć,

  Dlaczego wyolbrzymiasz wszystkie zalety kupowania bezpośrednio od ciebie, twierdząc, że masz fabryczne hulajnogi uppgradera na stanie, podczas gdy w rzeczywistości obie Mantis 8 i 10 na tej stronie są „niedostępne”?

  • Witaj Gunnar,

   Przepraszamy za niedogodności.
   Ale dobrą wiadomością jest to, że już tak nie jest, właśnie otrzymaliśmy nowe zapasy wszystkich modeli w wielu kolorach.

   Z poważaniem, Kaabo

Zostaw odpowiedź

błąd: Zawartość jest chroniona !!
Kaabo Mantis® Sklep internetowy | Mantis 8 | Darmowa dostawa
logo
Porównaj przedmioty
 • Razem (0)
PORÓWNAJ
0
Koszyk